III Kadencja Rady Nadzorczej

Powołanie nastąpiło w dniu 29 czerwca 2005r Aktem Notarialnym Repertorium A nr 4158/2005 Uchwałą Zgromadzenia Wspólników nr 14/2005

Skład Rady Nadzorczej III kadencji od 29.06.2005r. do 23.06.2008r.

  • Alicja Helbin
  • Mirosław Goślicki
  • Mieczysław Hebel
  • Renata Lisius
  • Tomasz Banel
  • Tomasz Buller
Utworzono:

31 stycznia 2017 - 09:48:55 przez: Administrator

Zmodyfikowano:

31 stycznia 2017 - 10:00:24 przez: Administrator

Wersja:

2

Licznik odwiedzin:

128