VII KADENCJA RADY NADZORCZEJ

Skład Rady Nadzorczej VII kadencji od 29 maja 2017 Funkcja
Alicja Helbin Przewodniczący Rady
Krzysztof Krzemiński (do 20 lutego 2019r.) Zastępca Przewodniczącego Rady
Tomasz Banel (do 31 sierpnia 2017r.)
Bartosz Bartoszewicz (od 11 października 2017r.)  Zastępca Przewodniczącego Rady                          (od 16 kwietnia 2019r.)
Henryk Skwarło (do 20 lutego 2019r.)
Marcin Skwierawski
Tadeusz Wiśniewski
Joanna Sarnowska (od 21 lutego 2019r.)
Jarosław Kubera (od 21 lutego 2019r.)
Podmiot udostępniający:

EKO DOLINA SPÓŁKA Z O.O.

Data udostępnienia informacji:

27 lipca 2017 - 14:59:28

Wprowadził informację:

Marcin Paszkiewicz

Data ostatniej modyfikacji:

17 kwietnia 2019 - 09:53:43

Ostatnio zmodyfikował:

Marcin Paszkiewicz

Wersja:

8

Licznik odwiedzin:

707